Przejdź do treści
Hala
Przejdź do stopki

Turniej piłki nożnej mężczyzn z okazji Stulecia Niepodległości Polski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna–Zdrój

Treść

W poniedziałek 12.11.2018 r. z okazji otwarcia nowego kompleksu rekreacyjno–sportowego na Radwanowie, który został dofinansowany ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014–2020, odbył się I turniej piłki nożnej mężczyzn z okazji Stulecia Niepodległości Polski o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna–Zdrój. Obiekt osobiście otworzył obecny burmistrz Zbigniew Janeczek.

Do rywalizacji sportowej zgłosiło się 8 drużyn. Mecze rozgrywane były w dwóch czterozespołowych grupach ”każdy z każdym”, z których po dwie najlepsze drużyny awansowały do fazy pucharowej. Po bardzo zaciętych meczach najlepszą drużyną okazała się ekipa z Muszyny, II miejsce zajęła drużyna „Restauracja Majerzanka”, III miejsce przypadło drużynie „Gang Ulanych”. Poza podium uplasowała się natomiast drużyna „Łomnica”. Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy najlepsze zespoły puchary ufundowane przez Burmistrza MiG Piwniczna-Zdrój .

Podziękowanie za pomoc w organizacji turnieju należą się Dyrektorowi MGOK-u  p. Piotrowi Maślance, zawodnikom oraz wszystkim którzy byli aktywni i pomocni podczas jego trwania.